Notice: Undefined index: border_normal in /home/cesinpl/public_html/iletto.cesin.pl/wp-content/plugins/woocommerce-multilingual/inc/currencies/currency-switcher/class-wcml-currency-switcher-templates.php on line 455
Marka IL LETTO
Koszyk

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 499 PLN

Poznaj IL LETTO, markę powstałą z miłości do lnu

Mam na imię Magda. Kilka lat temu, zainspirowana pięknem lnu we wnętrzach, jego naturalnością, stworzyłam markę IL LETTO. Zapraszam Cię do mojego świata – poznaj historię marki, bliskie mi wartości, a przede wszystkim dowiedz się, za co kocham len i… Ty też zachwyć się tą niezwykłą tkaniną!

Jak to się zaczęło... Krótka historia powstania IL LETTO

IL LETTO z języka włoskiego oznacza „łóżko”. Sen to niezwykle ważna część naszej codzienności – ma wpływ na zdrowie, samopoczucie, urodę. Odpręża nie tylko ciało, ale i umysł, dlatego warto zadbać o jego jakość. Ta myśl towarzyszyła mi kilka lat temu, gdy moją pracownię opuszczały pierwsze produkty – pościele. Zależało mi, aby za sprawą lnu zapewnić Ci zdrowy sen oraz bliski kontakt z naturą. Postawiłam na minimalistyczny design, naturalne kolory, a przede wszystkim przyjemność, jaką daje otulenie się lnem.

Ciągle rozwijamy naszą ofertę, dlatego wkrótce w asortymencie IL LETTO pojawiły się również piżamy, ubrania, zasłony, a także lniane produkty do kuchni i jadalni.

Dlaczego akurat len?

Naturalny, przyjemny i bezpieczny dla skóry, trwały mimo upływu lat… Za te cechy pokochaliśmy len. Oferując Ci estetyczne, szyte lokalnie produkty, chcemy odczarować len jako materiał nudny i nijaki, a zaoferować odrobinę luksusu, elegancji. Nasze produkty szyjemy w niewielkiej szwalni, wykorzystując len od polskiego producenta. Tkanina posiada certyfikat OEKO Tex klasa I, co oznacza, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji oraz jest bezpieczna nawet dla dzieci i niemowląt.

Natura, harmonia, jakość. Poznaj bliskie nam wartości

W IL LETTO wyznajemy zasadę, że mniej znaczy więcej. Cenimy minimalistyczne wnętrza, w których królują estetyczne oraz przyjazne dla człowieka i środowiska materiały. Właśnie takie są nasze produkty – niezwykle trwałe, unikatowe, stylowe. Zależy nam, abyś razem z nami mogła doświadczyć wszystkich dobrodziejstwu lnu, na własnej skórze poznać jego jakość i cieszyć się nią przez lata. Oddajemy w Twoje ręce rzeczy, które sami na co dzień użytkujemy z wielką przyjemnością.

Co więcej, produkty IL LETTO zostały dopracowane w najmniejszych szczegółach, a o zrównoważoną produkcję i środowisko dbamy na każdym etapie – od szycia, aż po pakowanie zamówień. Len to dla nas coś więcej niż tkanina – to luksus, na który każdy z nas może sobie pozwolić. Wybierając IL LETTO, stawiasz na estetykę, wyjątkowość, jakość, a przede wszystkim – zdrowie i bezpieczeństwo.

Darmowa dostawa

Przy zamówieniu powyżej 499 zł

Zwrot do 30 dni

Wydłużony czas zwrotu

Ozdobne opakowanie

Idealny pomysł na prezent (dotyczy pościeli)